Duurzame spellenavond 8 mei bij Inholland

Op donderdagavond 8 mei organiseert de Stedenband Haarlem-Mutare samen met Leren voor Morgen, Teachers for Climate, Hogeschool Inholland, en het Duurzame Docenten Netwerk Haarlem

een duurzame spellenavond voor docenten. Doel van de avond is om docenten met deze spellen waardevolle instrumenten te geven om duurzaam onderwijs op spelende wijze in de klas te brengen. De aanwezige spellen zijn geschikt voor het primair en voortgezet onderwijs. Er zullen tien spellen van verschillende spellenmakers gespeeld kunnen worden.

Daarnaast is dit ook de officiële landelijke presentatie van het Europese Games for Goals

Onderwijsproject waar de Stedenband aan heeft meegewerkt. Met dit project hebben studenten van hogescholen uit Nederland, België, Portugal en Duitsland drie spelconcepten ontwikkeld. Het hele programma bestaat uit drie bordspellen, een onderwijsmethodiek en een educatieve catalogus. Het wordt gesubsidieerd door het Europese Erasmus+ programma. In zeven dagen ontwikkelden de studenten hierover een speelbaar spelconcept dat door de docenten van Hogescholen en NGO’s uit Duitsland, Portugal, België, Frankrijk en Nederland is uitgewerkt tot volwaardige spellen voor de bovenbouw van het basisonderwijs en de onderbouw van het middelbaar onderwijs.

Geef je op via de website waarin de spellen worden gepresenteerd. https://lerenvoormorgen.org/agenda/spellenavond-met-duurzame-ontwikkelingsspellen-voor-het-onderwijs-2/

Voeg toe aan je favorieten: Permalink.

Reacties zijn gesloten.